Zondag 31 oktober werd in Harkstede de voorronde van de Nationale Jeugd Meerkampen gespeeld. Een feestelijke dag vol tafeltennis waarbij er dit jaar weer nieuwe spelers waren die veel wedstrijden hebben gespeeld.  Er waren 57 inschrijvingen waarvan er gisteren 53 mee deden aan het kwalificatietoernooi.

De uitslagen van het toernooi:

Meisjes Onder 19

  1. Roos Veen – Argus (gekwalificeerd)
  2. Daniëlle Storteboom – Argus (gekwalificeerd)
  3. Annelien Greydanus – Argus (gekwalificeerd)
  4. Iris Mulderij – Assen (gekwalificeerd)

Jongens Onder 19

  1. Casper Stein – Assen (gekwalificeerd)
  2. Jerrie Hazeveld – Assen (gekwalificeerd)
  3. Lukas Petzinger – GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  4. Jeroen van Aalst – Actief Eelde (gekwalificeerd)
  5. Renzo Beekelaar – Reflex ’65 (gekwalificeerd)
  6. Sem Dijk – WTTC (gekwalificeerd)

Meisjes Onder 17

  1. Anna Rass – Vries (gekwalificeerd)
  2. Janita Weering – Actief Eelde (gekwalificeerd)
  3. Birte Tuin – Argus

Jongens Onder 17

  1. Ryan Roordink – Assen (gekwalificeerd)
  2. Ruben Handl – FTTC (gekwalificeerd)
  3. Michael Steendam – Buitenpost
  4. Simon de Vries – Buitenpost
  5. Luca Messchendorp – Buitenpost
  6. Zheng Ze Zhou – Nordic
  7. Stan Hoekstra – Argus
  8. Arko Stevens – Delta Impuls
  9. Abdublla Jhatib – Argus
  10. Matthijs Blaauw – WTTC

Meisjes Onder 15

  1. Aafke Greydanus – Argus (gekwalificeerd)
  2. Nathalie Veen – Argus
  3. Eva Bonder – Actief Eelde
  4. Sioned Lansbergen – Dedemsvaart

Jongens Onder 15

  1. Pelle Kuipers – GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  2. Boaz Bé Lockhorn – GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  3. Dani Rodriquez Barba – GTTC Groningen (gekwalificeerd)
  4. Sander Herlaar – Assen
  5. Lucas Pekel – Assen
  6. Dan Sadyrkulov – Aktief Winsum
  7. Aristide van Bergeijk – GTTC Groningen
  8. Ingmar Everhardus – Dedemsvaart
  9. Tomas Haan – TALO
  10. Aytunc Ocak – Reflex ’65
  11. Mathijs Dingshoff – Reflex ’65
  12. Thymo Trinks – Ready
  13. Ylja Messchendorp – Buitenpost

Meisjes Onder 13

  1. Jolijn de Boer – Actief Eelde (gekwalificeerd)
  2. Susan Wagenaar – Actief Eelde
  3. Feline Tuin – Argus

Jongens Onder 13

  1. Alexander Nesterenko – Assen (gekwalificeerd)
  2. Mathijs Boer – Olympia ’54 (gekwalificeerd)
  3. Ruben Schoo – Actief Eelde (gekwalificeerd)
  4. Hugo Bos – Actief Eelde
  5. Roan Spaak – Actief Eelde
  6. Roan Trinks – Actief Eelde

Jongens Onder 11

  1. Stijn Schuur – Argus (gekwalificeerd)
  2. Levi Messchendorp – Buitenpost
  3. Sil Prins – Tios ‘66
  4. Anne Goossen – Olympia ‘54
Tekst gaat verder onder de foto's

Vier  A-spelers hebben een vrijstelling voor de voorronde, dit zijn:

Meisjes onder 19:
Fleur Hoogeveen – TTC Emmen
Liecke Greven – Argus

Jongens onder 17:
Iwan de Jager – Assen

Meisjes onder 17:
Ilse van der Ploeg – Buitenpost

Uitslagen van deze voorronde zijn te vinden op toernooi.nl

Foto´s van deze dag van de volgende fotografen  zijn te zien met de volgende links:

(wil je een groot bestand van een foto? Stuur dan een mail naar Henk Hommes )